7 produktów
Kawiory
7 produktów
%20200%20g%20%E2%80%93%20Sudrablinis.png&w=3840&q=75)
Kawiory
Kawior czerwony z kety 200g
szt
190,00 zł
%20200%20g%20%E2%80%93%20Sudrablinis.png&w=3840&q=75)
Kawiory
Kawior czerwony z pstrąga 200g
szt
129,00 zł
%20500%20g%20%E2%80%93%20Sudrablinis.png&w=3840&q=75)
Kawiory
Kawior czerwony z pstrąga 500g
szt · 500 g · 580,00 zł/kg
290,00 zł

−14%
Kawiory
Kawior Tobiko czerwony 500g
szt · 500 g · 135,98 zł/kg
67,99 zł79,33 zł

−15%
Kawiory
Kawior Tobiko pomarańczowy 500g
szt · 500 g · 135,98 zł/kg
67,99 zł79,95 zł

−15%
Kawiory
Tobiko czerwone 500g
szt · 500 g · 135,98 zł/kg
67,99 zł79,95 zł

−15%
Kawiory
Tobiko pomarańczowe 500g
szt · 500 g · 135,98 zł/kg
67,99 zł79,95 zł