39 produktów
Ryby i owoce morza
39 produktów

Ryby Mrożone
Dorada patroszona z głową IQF 300–400 g
kg
42,00 zł

−17%
Ryby Mrożone
Filet Dorady Royal
kg
75,00 zł90,67 zł

Ryby Mrożone
Filet z dorsza pacyficznego
kg
64,00 zł

Ryby Schłodzone
Filet z łososia ze skórą 1,6 - 2 kg
kg
171,01 zł

Ryby Mrożone
Filet z mintaja
kg
37,00 zł

Ryby Mrożone
Filet z ryby maślanej
kg
73,00 zł

Ryby i owoce morza
Gotowane macki ośmiornicy
szt
115,01 zł

Ryby i owoce morza
Kalmary mrożone
szt
63,00 zł

Ryby i owoce morza
Krewetka ebi 180g
szt
41,00 zł

Owoce Morza
Krewetka obrana bez ogona 16/20
kg
81,99 zł

Owoce Morza
Krewetka obrana z ogonem 16/20
kg
81,01 zł

Owoce Morza
Krewetka surowa obrana 31/40
kg
65,99 zł

Ryby i owoce morza
Krewetka Sushi Ebi 6L 295 g Fresh Fork
szt
53,00 zł

Ryby i owoce morza
Krewetka Torpedo 300g
szt · 300 g · 116,70 zł/kg
35,01 zł

Ryby i owoce morza
Krewetka tygrysia
szt
95,01 zł

Ryby i owoce morza
Krewetka vannamei w panierce 1 kg
szt
48,68 zł

Ryby i owoce morza
Krewetka w bloku lodowym w pancerzu
szt
117,99 zł

Ryby Schłodzone
Łosoś atlantycki — świeża tusza patroszona z głową, Norwegia ( 5-6 kg/szt)
kg
403,20 zł

Ryby Schłodzone
Łosoś atlantycki płat wędzony na zimno 2 kg
kg
118,00 zł

Ryby i owoce morza
Łosoś lekko solony 250g
szt · 250 g · 192,00 zł/kg
48,00 zł

Ryby i owoce morza
Mieszanka owoców morza
szt
57,99 zł

Ryby i owoce morza
Omułki chilijskie gotowane
szt
42,00 zł

Ryby i owoce morza
Ośmiornica baby
szt
62,00 zł

Ryby i owoce morza
Przegrzebki św. Jakuba 10/20
szt
190,00 zł

Ryby Schłodzone
Ścinka z łososia
kg
50,00 zł

Ryby i owoce morza
Seacon krewetka surowa w skorupie bez głowy HLSO 16/20 750 g
szt
73,00 zł

Ryby i owoce morza
Seacon krewetka Sushi Nobashi 26/30 260 g
szt · 260 g · 169,23 zł/kg
44,00 zł

Ryby Schłodzone
Stek dzwonko z łososia (270-350 g)
szt
48,00 zł

Ryby Schłodzone
Stek z łososia 250 g
szt · 250 g · 128,00 zł/kg
32,00 zł

Surimi
Surimi Classic 500g
szt
20,00 zł

Surimi
Surimi Original 250g
szt
7,00 zł

Surimi
Surimi Snow Crab
szt
15,50 zł

Ryby Mrożone
Tilapia
kg
23,00 zł

−14%
Ryby i owoce morza
Tuńczyk w oleju
szt
45,00 zł52,09 zł

−16%
Ryby i owoce morza
Tuńczyk w wodzie
szt
44,00 zł52,67 zł

Ryby Mrożone
Węgorz unagi pieczony tacka bez skóry 160 g
szt
48,00 zł

Ryby Mrożone
Węgorz unagi pieczony tacka bez skóry 200 g
szt
43,00 zł

Ryby Mrożone
Węgorz unagi pieczony tacka ze skórą 160 g
szt
44,00 zł

Ryby i owoce morza
Ślimaki po burgundzku 12szt
szt
57,99 zł