Darmowa dostawa od 450,00 zł ✦Dostawa kurierem Freshfork lub do Paczkomatu InPost ✦Łańcuch chłodniczy 0–4°C od portu do drzwi ✦Restauracja? Zamawiaj hurtowo → ✦Darmowa dostawa od 450,00 zł ✦Dostawa kurierem Freshfork lub do Paczkomatu InPost ✦Łańcuch chłodniczy 0–4°C od portu do drzwi ✦Restauracja? Zamawiaj hurtowo → ✦Darmowa dostawa od 450,00 zł ✦Dostawa kurierem Freshfork lub do Paczkomatu InPost ✦Łańcuch chłodniczy 0–4°C od portu do drzwi ✦Restauracja? Zamawiaj hurtowo → ✦Darmowa dostawa od 450,00 zł ✦Dostawa kurierem Freshfork lub do Paczkomatu InPost ✦Łańcuch chłodniczy 0–4°C od portu do drzwi ✦Restauracja? Zamawiaj hurtowo → ✦
Freshfork
Najczęściej zamawiane

Bestsellery

Produkty, po które nasi klienci sięgają najczęściej — ranking odświeżamy codziennie na podstawie zamówień z ostatnich 30 dni.

Filet z łososia ze skórą 1,6 - 2 kg
Ryby Schłodzone

Filet z łososia ze skórą 1,6 - 2 kg

kg
171,01 zł
Edamame w strąkach
Owoce i warzywa mrożone

Edamame w strąkach

szt
16,00 zł
Ośmiornica baby
Ryby i owoce morza

Ośmiornica baby

szt
62,00 zł
Sos do węgorza unagi 1,1 l Yamasa
Sosy orientalne

Sos do węgorza unagi 1,1 l Yamasa

szt
32,00 zł
Stek z łososia 250 g
Ryby Schłodzone

Stek z łososia 250 g

szt · 250 g · 128,00 zł/kg
32,00 zł
Kawior czerwony z pstrąga 500g
Kawiory

Kawior czerwony z pstrąga 500g

szt · 500 g · 580,00 zł/kg
290,00 zł
Filet Dorady Royal
−17%
Ryby Mrożone

Filet Dorady Royal

kg
75,00 zł90,67 zł
Ślimaki po burgundzku 12szt
Ryby i owoce morza

Ślimaki po burgundzku 12szt

szt
57,99 zł
Pulpa z mango
Przetwory warzywne i owocowe

Pulpa z mango

szt
16,00 zł
Surimi Snow Crab
Surimi

Surimi Snow Crab

szt
15,50 zł
Surimi Original 250g
Surimi

Surimi Original 250g

szt
7,00 zł
Edamame ziarna
Owoce i warzywa mrożone

Edamame ziarna

szt
12,00 zł
Kawior czerwony z pstrąga 200g
Kawiory

Kawior czerwony z pstrąga 200g

szt
129,00 zł
Stek dzwonko z łososia  (270-350 g)
Ryby Schłodzone

Stek dzwonko z łososia (270-350 g)

szt
48,00 zł
Kalmary mrożone
Ryby i owoce morza

Kalmary mrożone

szt
63,00 zł
Krewetka Torpedo 300g
Ryby i owoce morza

Krewetka Torpedo 300g

szt · 300 g · 116,70 zł/kg
35,01 zł
Kawior Tobiko pomarańczowy 500g
−15%
Kawiory

Kawior Tobiko pomarańczowy 500g

szt · 500 g · 135,98 zł/kg
67,99 zł79,95 zł
Filet z mintaja
Ryby Mrożone

Filet z mintaja

kg
37,00 zł
Ścinka z łososia
Ryby Schłodzone

Ścinka z łososia

kg
50,00 zł
Gyoza z kaczką
Mrożone dania azjatyckie

Gyoza z kaczką

szt
38,00 zł
Gotowane macki ośmiornicy
Ryby i owoce morza

Gotowane macki ośmiornicy

szt
115,01 zł
Seacon krewetka Sushi Nobashi 26/30 260 g
Ryby i owoce morza

Seacon krewetka Sushi Nobashi 26/30 260 g

szt · 260 g · 169,23 zł/kg
44,00 zł
Mleko kokosowe 400 ml
Mleczko kokosowe

Mleko kokosowe 400 ml

szt
11,50 zł
Kawior czerwony z kety 200g
Kawiory

Kawior czerwony z kety 200g

szt
190,00 zł